SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Strösockersked 2151472
nr 215 1472
Strösockersked
silver, 1800-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
550 kr
måndag 17 februari 2003
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.